T: +420 702 030 030

O nás

PRODEJ NEMOVITOSTÍ ZA ZLOMEK ČASU

Náš příběh

Prodejem nemovitostí se zabýváme již více než 5 let.
Vyrostli jsme však na osobní životní zkušenosti. 

Nečekaná životní situace, nutnost rychlého prodeje nadstandardní nemovitosti, potřeba rychlého profinancování. Právě tehdy jsme si uvědomili, jak zásadní je v takové situaci rychlost a skutečné osobní nasazení.

Nalezení toho správného kupce pro tu správnou nemovitost za zlomek času proto vnímáme jako výzvu. Známe Vaše potřeby a víme, jaké to je, být ve Vaší kůži.

Děláme svou práci ze srdce. 

Neváhejte se na nás obrátit.

VYSOKÁ KVALITA SLUŽEB

Naším hlavním cílem je vždy spokojený klient. Zajišťujeme proto kompletní servis včetně legislativních služeb, možnosti profinancování koupě nemovitosti, nebo poradenství v oblasti hypotečních a jiných úvěrů. Klient je pro nás vždy inspirací a právě potřeby našich klientů nás směřují k oblastem dalšího rozvoje. Dodržujeme etické normy a pravidelně se vzděláváme v oboru, abychom dokázali naše služby stále vylepšovat.

EXPRESNÍ RYCHLOST

Pracujeme rychle, efektivně a s jasným záměrem. Zajistit našim klientům vyřešení situace za zlomek času oproti běžnému standardu. Uvědomujeme si, jak zásadní je skutečné nasazení a rychlost v momentě, kdy se náš klient dostává do mnohdy nečekané životní situace. Hledání či prodej domu by neměl být noční můrou táhnoucí se napříč životem, nýbrž zážitkem z toho, že někdo vše vyřeší co nejrychleji za Vás a Vy se nemusíte o nic starat. 

ŘEŠENÍ POTŘEB NA KLÍČ

Ať hledáte malý rodinný dům, prodáváte luxusní nemovitost, nebo sháníte pronájem bytu pro postarší rodiče, vždy jsme tady pro Vás. Oblast Beskyd, Ostravska a okolí máme prošlápnutou jako své boty a vždy pro Vás najdeme toho správného kupce nebo tu správnou nemovitost. Nejsme prodejci. Jsme řešitelé potřeb na klíč. Svou práci děláme ze srdce, protože víme, jaké to je být ve Vaší kůži. Neváhejte se na nás obrátit.

„Jsme lidé, kteří dělají svou práci ze srdce.“

Eliška Diamantová, zakladatelka RK DANELI

Rosteme 

a hledáme další makléře!

Chcete se vzdělávat a být úspěšní v realitním oboru?

Chcete dělat svou práci ze srdce a pomáhat lidem?

Nechybí Vám zodpovědnost, preciznost a nasazení?

Pak hledáme možná právě Vás. Neváhejte nás kontaktovat.

PRODEJ NEMOVITOSTÍ ZA ZLOMEK ČASU

Neváhejte se na nás s důvěrou obrátit.

15 + 11 =